O Nas

Kosmetologia estetyczna
Piękno na wyciągnięcie ręki

e

Esther oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, kosmetologii i medycyny estetycznej wykonywane w doskonale wyposażonym gabinecie.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego używamy nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu, a osoby wykonujące zabiegi mają odpowiednie certyfikaty i jednocześnie doświadczenie zarówno w zakresie wykonywanych zabiegów, stosowanych preparatów jak i w zakresie higieny zabiegowej. Komfortowe warunki są przez nas postrzegane na równi z bezpieczeństwem i skutecznością.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo, m.in.:
  • wypełnianie zmarszczek,
  • modelowanie owalu twarzy,
  • korektę kształtu i objętości ust,
  • ujędrnianie skóry,
  • terapie przeciwtrądzikowe,
  • usuwanie blizn,
  • usuwanie przebarwień,
  • redukcję cellulitu i rozstępów,
  • lipoterapię iniekcyjną i ultradźwiękową.

 

Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom z zastosowaniem kwasu hialuronowego, lasera, innowacyjnych nici liftingujących PDO, peelingów chemicznych możesz pozbyć się zmarszczek, wymodelować owal twarzy, a także skorygować inne niedoskonałości urody. Duże doświadczenie potwierdzone stosownymi certyfikatami pozwali każdemu poczuć się komfortowo. Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów są naszą dewizą.

 

Wszystkie zabiegi oferowane  w naszym gabinecie wykonywane są  przy użyciu sprzętu i preparatów dopuszczonych do stosowania  w naszym kraju, posiadają oznaczenie producenta lub importera, wymagane znaki zgodności z odpowiednimi przepisami prawa oraz zostały nabyte od uprawnionych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z  troską i zaangażowaniem. Nie chcemy nikogo zmieniać, a jedynie skorygować przypadłości z którymi Państwo się do nas zgłaszają, rozwiązać problemy z cerą i pomóc zrealizować marzenia dotyczące urody.

 

IMG_6572

Usiądź, odetchnij. Będzie dobrze 🙂

IMG_6573

…i wiemy jak to zrobić,

IMG_6469

…i mamy ku temu możliwości.

Chcielibyśmy, aby Esther Studio było na Państwa mapie miejsc ulubionych, tym które mieści się na górze listy, miejscem w którym poczujecie się maksymalnie komfortowo i przyjemnie, korzystając z zabiegów o najwyższej skuteczności.

 

Zapraszamy serdecznie