Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Piękna szyja i dekolt

Cena: 460

Pakiet zabiegów na ramiona, dekolt i szyję  – oczyszczenie, nawilżenie, regeneracja i ujędrnienie.

 

W skład pakietu wchodzi:

dermabrazja, kawitacja, lub inny rodzaj peelingu jako wstęp do zabiegu, RF (fale radiowe), enzymy o działaniu oczyszczającym i i wyrównującym koloryt skóry, kwasy pobudzające procesy regeneracyjne skóry, peptydy o działaniu ujędrniającym, a także preparaty z kolagenem i kwas hialuronowym.

 

Uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia i ujędrnienia skóry, spłyceniu ulegają zmarszczki i blizny, a przebarwienia stają się mniej widoczne. Dekolt jak nowy!

Ratunek dla skóry przesuszonej opalaniem, atopowej i podrażnionej.

 

Efekty:
  • Głębokie nawilżenie, oczyszczenie, odżywienie i wygładzenie skóry.
  • Szczególna regeneracja w przypadku skóry szarej, zmęczonej.
  • Przywrócenie jędrności skórze.
  • Złagodzenie stanów zapalnych i zmniejszenie podrażnień.
  • Stymulacja metabolizmu skóry.
  • Zniwelowanie zanieczyszczeń.
  • Zmniejszenie zmian potrądzikowych i pobudzenie skóry do regeneracji.
  • Konsultacja kosmetologiczna w cenie zabiegu.

 

Codziennie rano i wieczorem pielęgnujesz starannie twarz. A szyja i dekolt? Często zapominasz, że to nie tylko zmarszczki wokół oczu i ust, lecz szyja i dekolt zdradzają twój wiek, bo starzeją się najszybciej. Skóra tych miejsc jest znacznie cieńsza, ma niewiele włókien kolagenowych i niewielką ilość gruczołów łojowych, które produkują wydzielinę, tworzącą naturalny lekki film natłuszczający skórę i zatrzymujący w niej wilgoć. Skóra szyi i dekoltu bez odpowiednich zabiegów bardzo łatwo się odwadnia i wiotczeje. Profesjonalny zabieg kosmetyczny poprawi wygląd szyi i dekoltu i da jej mocny zastrzyk substancji odżywczych przedłużających młodość. Zastosowanie w zabiegu urządzenia RF, emitującego fale radiowe podnosi bardzo efekty zabiegu, wpływa na ujędrnienie i pobudza procesy naprawcze w skórze.

 

Jeśli Twoją szyję, dekolt, ramiona szpecą grudki, krostki, zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory  czy zaczerwienienia, jeśli wiotczeje i jest odwodniona, to zabieg w Esther Studio jest ratunkiem na Twoje zmartwienia.

 

Jeśli nie ma przeciwwskazań to na wstępie skóra zostanie potraktowana ultradźwiękami podczas peelingu kawitacyjnego lub oczyszczona dzięki mikrodermabrazji. Za pomocą specjalnej głowicy „szlifuje” się warstwę rogową naskórka, a potem wprowadza w skórę odpowiednio dobrane preparaty regenerujące i odżywcze. Nie jest to zabieg bolesny, a daje możliwość wnikania w głębsze warstwy skóry użytym później preparatom. Efekt widoczny jest od razu – ciało staje się jaśniejsze i gładsze, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Zarówno kawitacja jak i mikrodermabrazja uruchamiają proces syntezy kolagenu i elastyny. Nie wolno jej jednak stosować zbyt często.

 

Przeciwwskazania:

Infekcje skórne w aktywnej formie, zaburzenia psychiczne nie pozwalające na wykonanie zabiegu, ciąża i okres laktacji, infekcje ogólnoustrojowe.

 

Ważne
  • Prosimy: nie wykonuj w domu, na kilka dni przed wizytą, żadnych peeling’ów, maseczek, nie stosuj maści wysuszających skórę, nie używaj preparatów z kwasami, retinolem, ani żadnych naświetleń, nie wyciskaj, nie podrażniaj dodatkowo skóry.
  • Po każdym zabiegu złuszczającym, kiedy cieńszy naskórek jest delikatniejszy i bardziej wrażliwy na działanie UV stosować ochronę przeciwsłoneczną SPF 30 (przez cały okres trwania zabiegów i do 4 tygodni po ich zakończeniu).