Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Eye NanoPeel

Terapia regenerująca okolicę oczu

Cena: 140

Cena promocyjna: EYE NANOPEEL + GLIKO PEEL TWARZY 240

Rezultatem zabiegu Eye NanoPeel  jest natychmiastowa poprawa stanu skóry, to wyjątkowa terapia zapewniająca wygładzenie, zmniejszenie obrzęków, rozjaśnienie zasinień pod oczami, ale także pobudzenie skóry do regeneracji. Konsultacja kosmetologiczna i stosowanie preparatu o jakości potwierdzonej certyfikatem CE dla wyrobów medycznych pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i ustalić potrzeby Twojej skóry. Eye NanoPeel stworzono specjalnie z myślą o delikatnych okolicach oczu. Połączenie kwasu glikolowego i mlekowego ma za zadanie zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności. Eye NanoPeel  jest świetnie tolerowany także przez osoby o skórze wrażliwej

 

Efekty  Eye NanoPeel:
  • głęboka regeneracja,
  • spłycenie zmarszczek,
  • stymulacja metabolizmu  i odtoksycznienie skóry,
  • usunięcie wykwitów skórnych w okolicy oczu,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • poprawa unaczynienia skór,
  • zapobieganie prosakom,
  • zmniejszanie obrzęków pod oczami,
  • poprawa gęstości i wzmocnienie struktury skóry.

 

Zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn 30+

W celu uzyskania najlepszych rezultatów przy głębokich zmarszczkach, mocnych zasinieniach, obrzękach okolicy oczu powinno się  przejść od 2-6 sesji w odstępach 10-20 dniowych.

 

O zabiegu:

Nowoczesny preparat SkinProject® Nanopeel wykorzystuje osiągnięcia nanotechnologii i stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby oraz wysokie wymagania klientów.

Nanotechnologia to unikalna, biotechnologicznie zaawansowana metoda zamykania aktywnych składników w nanocząsteczki, która pozwala im bez przeszkód wnikać w przestrzeń międzykomórkową górnych warstw skóry, co gwarantuje dużo lepsze wchłanianie substancji czynnych i ich większą skuteczność. Mała cząsteczka pozwala na lepszą, głębszą, równomierną i bardziej wydajną penetrację.

Podwójne działanie nanocząsteczek; nawilżanie i oczyszczanie – nanocząsteczki podczas uwalniania substancji czynnych, jednocześnie gromadzą na swojej powierzchni zanieczyszczenia i przyczyniają się do bardziej efektywnego złuszczania naskórka.

Stabilność i bezpieczeństwo – budowa oparta na nanostrukturach krzemowych gwarantuje stabilność chemiczną preparatu, a o jego jakości świadczy certyfikat CE dla wyrobów medycznych.

 

Ważne

Przeciwwskazania:

czynne stany zapalne skóry ( np. aktywna opryszczka) , silne nerwice uniemożliwiające wykonanie zabiegu, infekcje (przeziębienie, grypa, angina itp.), stany gorączkowe, jakiekolwiek aktywne procesy chorobowe na skórze, rumień okolicy oczu, podrażnieniem i obtarcia naskórka.

Istnieje konieczność odczekania tygodnia po zabiegach depilacji laserowej i woskiem, elektrolizy, stosowania środków wybielających, retinoidów i salicylanów.