Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Power Ice Slim

Wygraj z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej!

Cena: 240

1 zabieg / 240zł

PAKIET – 5 zabiegów  / 1000 zł

* Możliwość  połączenia zabiegu  o lipoterapię iniekcyjną na wybrany obszar ciała (ramiona, pośladki, uda, boczki, brzuch, bryczesy, kolana) w cenie / 200 zł

 

Zabieg Power Ice Slim wyszczupla, modeluje sylwetkę, działa antycellulitowo. Najbardziej spektakularnym efektem kosmetycznym masażu lodem jest REDUKCJA CELLULITU, wyszczuplenie i regeneracja.  Poprzez stymulację zimnem układu krążenia i układu limfatycznego, skóra zostaje pobudzona do spalania tkanki tłuszczowej. Masaż dodatkowo rozbija złogi (grudki) tłuszczu. Wyjątkowa atrakcyjność Power Ice Slim polega na połączeniu stymulacji zimnem, masażem i dodatkowym zastosowaniu preparatu właściwego dla istniejących zmian skórnych, np. antycellulitowego, regenerującego czy też przeciwobrzękowego , a także kawitacji ultradźwiękowej.

W wyniku tak połączonych procesów następuje redukcja zalegających toksyn i uwolnienie kwasów tłuszczowych.

Power Ice Slim wykonywany jest na całe nogi, pośladki i biodra,  obejmuje masaż lodem, preparat dobrany stosownie do potrzeb skóry, a także ultradźwięki na 2 partie ciała (do wyboru uda wewnetrze, bryczesy, biodra, pośladki, brzuch) co zapewnia wyjątkowo skuteczne działanie.

Tłuszcz jest pobierany przede wszystkim z tych obszarów tkanki podskórnej, które są lepiej ukrwione w danym momencie. Miejsca o nadmiernej tkance tłuszczowej oraz miejsca objęte cellulitem są gorzej ukrwione i przez to ich metabolizm jest spowolniony. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy tych miejsc powodując ich silne ukrwienie a tym samym stymulując organizm do pobierania tłuszczy właśnie z tych miejsc. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione, szybciej się regenerują. Pobudzone masażem i chłodem krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych i pozwala modelować sylwetkę, podwyższając w efekcie temperaturę ciała i zwiększając przepływ krwi w tkankach, masaż lodem przyspiesza metabolizm. Dzięki temu intensyfikuje procesy spalania tkanki tłuszczowej, co znaczy, że wspomaga skutecznie terapię nadwagi.

Power Ice Slim to także wspaniały zabieg dla wszystkich przemęczonych fizycznie i psychicznie osób pow. 20 roku życia. Masaż lodem intensywnie WITALIZUJE cały organizm. Eliminuje objawy stresu i zmęczenia. Dodaje energii i pobudza do działania, dobrze wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Miejscowe zastosowanie zimno odmładza i dodaje sił. Badania wykazują, że gdyby udało się obniżyć temperaturę ludzkiego ciała chociaż o jeden stopień, żylibyśmy dłużej o 10 do 15 lat! Krótkotrwałe ochłodzenie ciała, tak samo jak przeżycia związane ze sportami ekstremalnymi, powodują zwiększenie wydzielania endorfin (tzw. hormonów szczęścia ), które znieczulają ból i przede wszystkim poprawiają samopoczucie.

 

Efekty zabiegu Power Ice  Slim:
 • szybka redukcja cellulitu  i ujędrnienie skóry,
 • przyspieszenie metabolizmu i przemiany materii,
 • intensyfikacja procesów spalania tkanki tłuszczowej,
 • wzmocnienie włókien kolagenowych, które są rusztowaniem skóry,
 • wygładzenie i nawilżenie skóry,
 • stymulacja procesów prawidłowej odbudowy naskórka,
 • poprawa napięcia zwiotczałej skóry i opóźnienie jej starzenia,
 • pobudzenie układu krwionośnego i regeneracja mięśni,
 • przeciwdziałanie obrzękom i usunięcie zastojów limfy,
 • wzmocnienie i uelastycznienie naczyń krwionośnych, przeciwdziałanie ich pękaniu,
 • oznak przemęczenia , np. efektu ciężkich nóg,
 • polepszenie pracy układu oddechowego, zwiększenie ilość tlenu we krwi,
 • intensywna witalizacja całego organizmu,
 • usunięcie z mięśni metabolitów wysiłkowych (kwas mlekowy),
 • usunięcie bólu  mięśni i stawów,
 • zwiększenie stopienia ruchomości stawów,
 • wzmożone zasilanie organizmu w tlen i substancje odżywcze,
 • wspomożenie pracy serca  i poprawa krążenie krwi,
 • ochrona przed powstawaniem rozstępów i redukcja już istniejących,

 


 

Power Ice  Slim pobudza układ krwionośny do pracy. To powoduje wzmożone zasilanie organów w tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów rozpadu i usuwanie obrzęków. Regularny masaż lodem ułatwia odpływ krwi żylnej. Zmniejsza opór krwi w tętnicach, przez co WSPOMAGA PRACĘ SERCA. Rozszerzają się naczynie krwionośne i wzrasta szybkość obiegu krwi.

Masaż lodem poprawia ukrwienie mięśni. Dzięki temu znajdujące się w mięśniach liczne naczynia krwionośne dostarczają krew bardziej nasyconą tlenem i substancjami odżywczymi, które służą do budowy tkanki mięśniowej i wytwarzania energii. Tym samym zwiększa się ich zdolność do pracy, przyspiesza odnowę powysiłkową usuwając z mięśni metabolity. Skutecznie i w krótkim czasie REGENERUJE mięśnie. Już po 5-minutowym masażu lodem zdolność do pracy zmęczonego mięśnia wzrasta 3-5-krotnie.  Power Ice  Slim obniża także napięcie mięśniowe poprzez zmniejszenie przewodnictwa nerwowego i obniżenie reaktywności obwodowych zakończeń czuciowo nerwowych podwyższając tym samym próg odczuwania bólu. Układ nerwowy reguluje wszystkie czynności organizmu człowieka. Główną jego cechą jest zdolność odbierania bodźców, przewodzenia ich w postaci bodźców nerwowych dośrodkowych i przekazywanie  z centralnego układu nerwowego do wszystkich organów. Ma zastosowanie nie tylko w fizjoterapii, ale również w sporcie uprawianym wyczynowo i rekreacyjnie. Po wytężonym wysiłku pozwala szybko i efektywnie zregenerować mięśnie, stawy i więzadła.

Zastosowanie  ultradźwięków  powoduje  odpowiednie modelowanie sylwetki, ujędrnienie ciała i poprawienie elastyczności skóry. Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, pobudzenie przemiany materii.

 

Jest to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.

Krótkotrwałe ochłodzenie ciała, tak samo jak przeżycia związane ze sportami ekstremalnymi, powodują zwiększenie wydzielania endorfin (tzw. hormonów szczęścia ), które znoszą ból i przede wszystkim poprawiają samopoczucie.

Cellulit (lipodystrofia) jest defektem kosmetycznym, z którym boryka się prawie 90% kobiet. Najczęściej pojawia w okolicach ud i pośladków. Ze względu na charakterystyczny wygląd skóry, zyskał miano pomarańczowej skórki. Skóra jest pokryta nierównomiernymi zgrubieniami. Za jego powstawanie odpowiedzialne są przede wszystkim estrogeny – hormony żeńskie, które między innymi zwiększają przepuszczalność naczyń krwionośnych i retencję wody w organizmie. Jego przyczyną jest zła przemiana materii, zaburzenia układu krążenia, uwarunkowania genetyczne, oraz niewłaściwa dieta i brak ruchu. Na rynku jest dostępna cała gama zabiegów kosmetycznych i produktów przeznaczonych do walki z pomarańczową skórką . Głównym celem zabiegów antycellulitowych jest właśnie poprawa krążenia krwi i limfy, wzmożenie tempa przemiany materii oraz eliminacja toksyn. Większość zabiegów i preparatów wykorzystuje działanie ciepła lub zimna. Jednak redukcja cellulitu pod wpływem zimnych zabiegów jest dużo intensywniejsza, ponieważ w konsekwencji działania zimnem następuje przyspieszenie przemiany materii. Masaż lodem usuwa zastoje krwi i limfy. Dzięki temu PRZECIWDZIAŁA OBRZĘKOM nóg.

W pierwszym momencie aplikacji masażu lodem odczuwamy paradoksalnie przez kilkanaście sekund ciepło, co jest skutkiem skurczu naczyń. Potem następuje szybkie rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie przepływu krwi, utrzymujące się nawet do 2 godzin. Następujące po zakończeniu masażu lodem gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych doprowadza do silnego ukrwienia mięśni połączonego z ich dotlenieniem ( wzrostem stężenia dostarczanego do nich tlenu). To właśnie ułatwia usuwanie z mięśni zbędnych produktów przemiany materii takich jak mleczany oraz histamina. Równocześnie w mięśniach gromadzą się bradykininy i angiotensyny. Powyższe zjawisko znacząco poprawia kondycję mięśni i zmniejsza odczuwanie bólu. Efekt ten jest wykorzystywany m.in. w leczeniu kontuzji mięśni, a także, po prostu, jest świetnym zabiegiem po zakończonym treningu.

Przeciwwskazania:

Rozrusznik serca, reakcja uczuleniowa (pokrzywka) na zimno, znaczna niedokrwistość, krioglobulinemia, kriofibrynogemia, agammaglobulinemia, nocna napadowa hemoglobinuria, zespół Raynauda, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze znacznego stopnia, niewydolności krążenia, przebyte zakrzepy żylne i zatory tętnic obwodowych, zaburzenia rytmu serca przy jego częstości wyższej od 100/min., zaawansowana miażdżyca, zaawansowana choroba nowotworowa, miejscowe zaburzenia ukrwienia kończyn, podwyższona temperatura, infekcje skórne, choroby dróg oddechowych, uszkodzenia skóry, choroba wieńcowa, stosowanie niektórych leków (neuroleptyki) i używek (alkohol), wyniszczenie i wychłodzenie organizmu.

 

e-kolana