Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Piękny dekolt

Efekt liftingu i wyraźnego odmłodznia skóry

Cena: od 600

Peeling chemiczny TCA  / 600 zł

Kwas hialuronowy / od 1200 zł

Kwas hialuronowy + nici PDO / od 2600 zł

Cena ustalana jest indywidualnie w czasie konsultacji

 

Proces starzenia skóry szyi, dekoltu obejmuje wszystkie warstwy skóry i tkankę podskórną. Staje się ona coraz cieńsza, łatwo się przesusza, skóra właściwa wiotczeje, ubywa mocnych włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego. W wyniku procesu starzenia skóra traci jędrność i elastyczność, wiotczeje poddając się sile grawitacji. Postępujący z wiekiem zanik tkanki podskórnej oraz wiotczenie mięśni znajdujących się tuż pod skórą sprawie, że dostrzegamy stopniowo pojawiające się pionowe zmarszczki na dekolcie. Takie zmiany przedwcześnie pojawiają się u osób, które zbyt często i długo korzystały z kąpieli słonecznych lub opalały się w solarium. Podobne skutki mogą spowodować również wahania wagi lub duża utrata kilogramów.

Zabiegi poprawiające wygląd dekoltu polecamy każdej kobiecie, która zauważa zmianę w wyglądzie skóry, zwłaszcza pojawienie się przebarwień, zwiotczenia i zmarszczek na ich powierzchni.

 

Kwas hialuronowy jest obecnie stosowany wygładzania i regeneracji niemalże każdej potrzebującej tego okolicy ciała. Daje niemalże natychmiastowe efekty,  jego ilość i rodzaj produktu dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry.

Peelingi chemiczne poza efektem wyrównywania kolorytu skóry, stymulują mocno do regeneracji, a to skutkuje także wygładzaniem się powierzchni skóry. Każdy kolejny zabieg poprawia jej kondycję, co wydłuża utrzymanie się efektów. W celu wzmocnienia efektów lub przy dużym zwiotczeniu skóry stosujemy nici wchłanialne PDO. Liftingują i stymulują skórę do odnowy, często wskazane jest ich zastosowanie w połączeniu z kwasem hialuronowym, ponieważ skutecznie podtrzymują skórą, ujędrniają i podnoszą znacząco efekty wygładzenia.

 

Zalecenia przed zabiegiem:

Na tydzień przed terminem nie zażywać aspiryny, leków które ją zawierają oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Przed zabiegiem iniekcyjnym znieczulamy skórę, smarując ją na około 30 minut preparatem znieczulającym zawierającym lidokainę, co sprawia, że iniekcje nie są bolesne.

Po zabiegu skóra w miejscu poddanym terapii może być lekko zaczerwieniona, opuchnięta i tkliwa. Widoczne są również punkty wkłucia igły w skórę. Czasami dotykając tego obszaru, odczuwamy stwardnienie skóry, z powodu obecności podanego preparatu. Bezpośrednio w trakcie zabiegu i dnia następnego mogą pojawić się siniaczki w miejscu wkłucia igły. Wszystkie te niedogodności  stopniowo ustępują w ciągu kilku dni i nie maja żadnego negatywnego wpływu na zdrowie ani an efekty zabiegu. To tylko chwilowe niedogodności i nie zawsze występują.

Po wypełnieniu kwasem hialuronowym czy zastosowaniu nici PDO warto kontynuować dbanie o skórę, czyli peelingi chemiczne, mezoterapię mikroiglową i mezoterapię igłową nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Przedłużamy wtedy utrzymywanie się efektów wypełnienia i przedłużamy skórze młodość stymulując ją do regeneracji.

 

Przeciwwskazania:
 • okres przyjmowania antybiotyków,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • stany zapalne skóry w miejscu zabiegu,
 • alergia,
 • cukrzyca,
 • choroby infekcyjne,
 • skóra źle tolerująca iniekcje ( ryzyko powstawania zwłóknień),
 • choroba nowotworowa,
 • przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych lub niesterydowych leków  przeciwzapalnych,
 • poniżej 18 roku życia,
 • przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi w tym samym obszarze.