Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Lipo Royal + RF

Liposukcja ultradźwiękowa i fale radiowe - kuracja likwidująca komórki tłuszczowe oraz ujędrniająca i napinająca skórę

Cena: od 220

Mniejsze partie ciała  ( wew. strona kolan, ramiona, tzw. motylki) / 220 zł

Większe partie ciała ( uda tył lub przód , wew. partie ud i kolan, biodra i bryczesy, pośladki) / 380 zł

2 duże partie ciała / 480 zł

 

Lipo Royal + RF to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych  z jednoczesnym ujędrnianie skóry (ultradźwiękowa i fale radiowe).

Terapia jest wskazana dla osób, które chcą wyszczuplić swoją sylwetkę bez uciekania się do zabiegów inwazyjnych, wspomóc organizm i przyspieszyć metabolizm podczas diety odchudzającej, ale także dla osób z tendencją do zatrzymywania wody w tkankach, tzw. cellulitu wodnego.

Efekt Lipo Royal + RF widoczny jest już bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Pomaga skutecznie wymodelować sylwetkę,  bezboleśnie zredukować miejscowy cellulit i w znaczący sposób poprawić stan wiotczejącej skóry

Użycie ultradźwięków o częstotliwości 40 000 Hz powoduje wytworzenie się wysokiej energii falowej, która wprowadza komórki tłuszczowe w wibracje, przez co zaczynają się o siebie ocierać, co powoduje pękanie ich ścian – technologia Akustycznej Fali Terapeutycznej (AWT). Ponadto wykorzystanie energii cieplnej z głowicy ultradźwiękowej umożliwia rozdrobnienie (rozbicie) zawartości komórki tłuszczowej. Kwas tłuszczowy będący zawartością komórki jest z niej usuwany, a sama komórka obkurcza się. Jej zawartość jest usuwana z organizmu wraz z procesami metabolicznymi.

W czasie emisji RF o częstotliwości 1MHz z podciśnieniem doprowadza do zmian zawartości komórek tłuszczowych ze zbitej w ciekłą i rozpad trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe, które w takiej postaci zostają neutralizowane przez wątrobę. Fale radiowe ujędrniają i napinają skórę, co sprawia, że utrata wagi i centymetrów jest bardzo komfortowa, skóra nie wygląda jakby było jej za dużo.

Dzięki zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych możliwe jest wniknięcie substancji aktywnych w głąb tkanek, a tym samym uzyskanie szybkich efektów kuracji w postaci ujędrnienia, wygładzenia , ale także nawilżenia skóry stosując dodatkowo lipoterapię iniekcyjną. Można ten zabieg wykonać podczas jednej wizyty. Warto zapytać.

 

Efekty kuracji:
 • wyszczuplanie, zmniejszanie obwodu,
 • ujędrnienie skóry,
 • wymodelowanie sylwetki,
 • rozbijanie celulitu i wygładzenie skóry,
 • detoksykacja oraz likwidacja złogów cellulitowych,
 • redukcja rozstępów,
 • przywrócenie skórze elastyczności i gęstości,
 • bardzo dobre rezultaty osiąga się także w tych partiach ciała, w których naddatki tłuszczowe pozostawały nawet pomimo stosowanej diety lub innych zabiegów.

 

Partie ciała do wyboru:
 • brzuch, boki, przednia część ud, tylna część ud, pośladki, wewnętrzna część ud i poduszeczki przy kolanach,  ramiona, podbródek, kark, fałdy pod pachami lub na plecach w okolicy pasa.

 

Najlepsze efekty daje seria zabiegów od 3 do 8 w zależności od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej w 7 – 10 dniowych odstępach. Falą ultradźwiękową możemy wymodelować sylwetkę dokładnie tam gdzie chcemy. Dzięki różnym natężeniom można dotrzeć nawet do głębokich pokładów tkanki tłuszczowej i osiągnąć oczekiwane rezultaty.

 

Zalety zabiegu:
 • bez bólu i bez okresu rekonwalescencji,
 • nie wpływa na normalne funkcjonowanie i pracę,
 • efekt zauważalny już po pierwszym zabiegu,
 • brak efektów ubocznych,
 • zabieg nie wymaga użycia igieł, nie zostawia żadnych niekomfortowych śladów na skórze.

 

Przeciwwskazania:  

Ciąża i okres laktacji, epilepsja, choroby nowotworowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne, choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu kuracji)
niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka, gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu, osteoporoza, nadczynność tarczycy, osoby poniżej 18 roku życia, leki rozrzedzające krew, nadpobudliwość ruchowa, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów, żylaki  – nie wykonujemy wtedy zabiegu na nogi, stwardnienie rozsiane,  rozrusznik, zastawka serca, pompa insulinowa
choroby wątroby i nerek, wrzody żołądka i dwunastnicy.

 

Możliwość rozszerzenia zabiegu o lipoterapię iniekcyjną podczas jednej wizyty na 1 obszar ciała w cenie / 200 zł (mały) i / 320 zł ( duży obszar).

 

Zgrabne uda,  jędrne pośladki i ramiona, płaski brzuch – zamień marzenie w rzeczywistość.

 

Ważne
 • 2 godziny przed oraz 2 godz. po zabiegu nie spożywać posiłków, nie pić kawy oraz słodzonych i gazowanych napojów.
 • Po zabiegu zaleca się lekką aktywność fizyczną, np. intensywny spacer, należy także pamiętać o piciu wody, ok. 1,5 -2 litry na dobę.
 • Nie wykonujemy zabiegu u klientów z powiększonym apetytem (limosis), ani u osób przyjmujących środki farmakologiczne hamujące łaknienie.
 • Nie wykonujemy zabiegów u osób z zaburzeniami łaknienia typu anoreksja.