Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Mezolifting okolicy oczu

Wygładzenie zmarszczek i redukcja zasinień pod oczami

Cena: 820

Mezolifting okolicy oczu kwasem hialuronowym wraz z konsultacją kosmetologiczną.

Mezolifting  natychmiast  poprawi wygląd i stan skóry wokół oczu  dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego. Zmarszczki ulegną spłyceniu, ale zmniejszą się też zasinienia pod oczami. Nastąpi widoczne wygładzenie, intensywna regeneracja i poprawa wyglądu.

Preparat stosowany do zabiegu  to wypełniacz, czysty żel kwasu hialuronowego (HA) 1 ml  stworzony został w procesie biotechnologicznym, biokompatybilny, nieodzwierzęcy, sterylny, apirogenny– bez ryzyka  alergii i stanów zapalnych, produkt o jakości i czystości farmakologicznej, biodegradowalny, o optymalnym i równomiernym poziomie sieciowania, a także dużej trwałości.

Preparat wypełnia tkanki i dzięki temu niweluje zagłębienia (np. zmarszczki lub bruzdy, blizny).  Kwas hialuronowy oprócz fizycznego wypełnienia tkanki, stymuluje także – w mniejszym lub większym stopniu – tworzenie się własnego kolagenu. Sam bodziec iniekcji (nakłucie skóry) oraz mechaniczne oddziaływanie wypełniacza, np. kwasu hialuronowego, podanego do skóry pobudza fibroblasty do produkcji własnego kolagenu. W ten sposób fizyczny efekt dodania objętości jest w naturalny sposób potęgowany poprzez stymulację naturalnych procesów regeneracji w skórze.
Preparat rozprowadza się w tkankach bardzo gładko dając naturalne efekty.

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Mezolifting polega na śródskórnym  podaniu kwasu hialuronowego za pomocą cieniutkiej igły, nie jest bolesny i nie wymaga specjalnego przygotowania, nie wymaga rekonwalescencji i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań ani niepożądanych skutków.  Bez efektu maski i sztucznego wyglądu! 

Mezolifting pozwala uzyskać szybkie efekty w krótkim czasie.

 

Efekty zabiegu:
  • spłycenie zmarszczek,
  • zmniejszenie obrzęków,
  • redukcja widocznych zasinień pod oczami,
  • pobudzenie procesów regeneracyjnych,
  • rewitalizacji i odbudowy włókien kolagenowo – elastynowych,
  • odbudowa tkanki łącznej,
  • zatrzymanie rozpadu kolagenu,
  • przeciwdziałanie fotostarzeniu,
  • wzmocnienie naczyń krwionośnych oraz poprawa mikrocyrkulacji,
  • silne nawilżenie.

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, zasinienie  i niewielki obrzęk – wszystkie objawy bardzo szybko zanikają. Zaczerwienienie znika niemalże natychmiast, lekki obrzęk występuje bardzo rzadko i zwykle dzień po zabiegu nie ma po nim śladu. Małe siniaczki mogą utrzymywać się kilka dni, ale potraktowane korektorem pozwalają na nieskrępowane przebywanie wśród ludzi.

 

 PRZECIWWSKAZANIA:

Zły stan ogólny, choroby gorączkowe, czynna gruźlica płuc i innych narządów, nowotwory złośliwe, skazy krwotoczne, niewydolność krążenia, zmiany skórne w przebiegu chorób zakaźnych, liczne znamiona skórne, silnie wyrażone zaburzenia regulacji wegetatywnej (nerwice), ciąża i okres laktacji.

 

Ważne

Kilka dni przed iniekcją należy unikać stosowania aspiryny lub innych niesterydowych leków przeciwzapalnych, zmniejsza to ryzyko powstania siniaków i krwawienia po iniekcji.