Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

RF Lift + jędrne uda i płaski brzuch

Cena: OD 280

1 obszar – uda przód i tył lub brzuch i boczki / 280 zł 

2 duże partie / ciała całe uda + brzuch + boczki  / 420 zł

Lipoterapia iniekcyjna na jeden obszar podczas tej samej wizyty + 200 zł

 

Zwycięstwo w walce z rozstępami, cellulitem i problemem tzw. luźnej skóry na udach i brzuchu – rewelacyjne połączenie RF – fal młodości,  mikrodermabrazji i preparatów ujędrniających.

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet  w każdym wieku , które chcą poprawić skóry na udach lub brzuchu, pozbyć się rozstępów i cellulitu,  wyszczuplić swoją sylwetkę bez uciekania się do zabiegów inwazyjnych, wspomóc organizm i przyspieszyć metabolizm podczas diety odchudzającej. To wspaniała propozycja dla Pań po ciąży, przywraca skórze jędrność, skóra brzucha obkurcza się i regeneruje, a nie wiotczeje.

Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji diamentowej możliwe jest głębsze wniknięcie substancji aktywnych w głąb tkanek, a tym samym uzyskanie szybszych  efektów kuracji w postaci ujędrnienia, wygładzenia , ale także nawilżenia skóry.

W zabiegach RF na ciało następuje redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej , blizn, rozstępów i cellulitu. Jest to efektem przyśpieszenia metabolizmu komórek tłuszczowych. Poprzez regenerację włókien kolagenowych zwiększa się również elastyczność i jędrność skóry. Dzięki zastosowaniu bipolarnej głowicy, fale radiowe koncentrują się na leczonym obszarze ciała. Efektem zabiegu oprócz redukcji tkanki tłuszczowej jest również pobudzenie krążenia krwi i limfy oraz zagęszczenie kolagenu. Fale radiowe ujędrniają i napinają skórę, co sprawia, że utrata wagi i centymetrów jest bardzo komfortowa, skóra nie wygląda jakby było jej za dużo.

W czasie emisji RF o częstotliwości 1MHz z podciśnieniem doprowadza do zmian zawartości komórek tłuszczowych ze zbitej w ciekłą i rozpad trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe, które w takiej postaci zostają neutralizowane przez organizm.

Dzięki zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych możliwe jest wniknięcie substancji aktywnych w głąb tkaneka tym samym uzyskanie szybkich efektów kuracji w postaci ujędrnienia, wygładzenia , ale także nawilżenia skóry stosując dodatkowo lipoterapię iniekcyjną. Można ten zabieg wykonać podczas jednej wizyty. Warto zapytać.

 

Najlepsze  rezultaty kuracji widoczne są zwłaszcza w newralgicznych, objętych cellulitem czy rozstępami i zwiotczeniem obszarach ciała. To łatwa droga do spełnienia marzeń o zgrabnej sylwetce, jędrnych udach i płaskim brzuchu.

 

Efekty kuracji:
 • wyszczuplanie, zmniejszanie obwodu,
 • ujędrnienie skóry i wygładzenie skóry,
 • wymodelowanie sylwetki,
 • detoksykacja oraz likwidacja złogów cellulitowych,
 • redukcja rozstępów,
 • przywrócenie skórze elastyczności i gęstości,
 • nawilżenie skóry,
 • bardzo dobre rezultaty osiąga się także w tych partiach ciała, w których naddatki tłuszczowe pozostawały nawet pomimo stosowanej diety lub innych zabiegów.

 

Najlepsze efekty daje seria zabiegów od 3 do 8 w zależności od problemów skórny. Dzięki zastosowaniu RF – tzw. fal młodości, możemy wymodelować sylwetkę dokładnie tam gdzie chcemy.

 

Zalety zabiegu:
 • bez bólu i bez okresu rekonwalescencji, zaraz po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków,
 • efekt zauważalny już po pierwszym zabiegu,
 • brak efektów ubocznych,
 • dzięki różnym natężeniom fali radiowej można dotrzeć nawet do głębokich pokładów tkanki tłuszczowej,
 • dzięki różnym głowicom do dermabrazji można w efektywny sposób wygładzić skórę,
 • polecany dla kobiet po ciąży ze względu na efekty obkurczania tzw. luźnej skóry.

 

Przeciwwskazania:

Ciąża i okres laktacji, epilepsja, choroby nowotworowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne, choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu kuracji) niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka, gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu, osteoporoza, nadczynność tarczycy, osoby poniżej 18 roku życia, leki rozrzedzające krew, nadpobudliwość ruchowa, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów, żylaki  – nie wykonujemy wtedy zabiegu na nogi, stwardnienie rozsiane,  rozrusznik, zastawka serca, pompa insulinowa
choroby wątroby i nerek, wrzody żołądka i dwunastnicy.

 

Gładka i jędrna skóra – zamień marzenie w rzeczywistość.

 

 

Ważne
 • 2 godziny przed oraz 2 godz. po zabiegu nie spożywać posiłków, nie pić kawy oraz słodzonych i gazowanych napojów.
 • Po zabiegu zaleca się lekką aktywność fizyczną, np. intensywny spacer, należy także pamiętać o piciu wody, ok. 1,5 -2 litry na dobę.
 • Nie wykonujemy zabiegu u klientów z powiększonym apetytem (limosis), ani u osób przyjmujących środki farmakologiczne hamujące łaknienie.
 • Nie wykonujemy zabiegów u osób z zaburzeniami łaknienia typu anoreksja.
 • Możliwość rozszerzenia zabiegu o lipoterapię iniekcyjną podczas jednej wizyty na 1 obszar ciała w cenie 200 zł.