Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Mezolifting okolicy uśmiechu

Wygładzenie i regeneracja kwasem hialuronowym

Cena: od 600

Wyjątkowy w swojej skuteczności i wspaniałych efektach estetycznych zabieg pozwoli uzyskać natychmiastową poprawę wyglądu ust i okolicy  uśmiechu.

1ml  kwasu hialuronowego / 600 zł

2ml  kwasu hialuronowego / 1000 zl

Pakiet okolica uśmiechu 2 ml + powiększenie lub korekta kształtu ust / 1500 zł

 

Piękny uśmiech!
Ten zabieg sprawi, że rzeczywiście się uśmiechniesz.

Mezolifting ust i okolicy uśmiechu obejmuje aplikację kwasu hialuronowego w obszary: nad górną wargą, linie poniżej dolnej wargi, kąciki ust i linie marionetki, bruzdy nosowo-wargowe.

Dodatkowym bonusem jest zabieg dermabrazji ust i użycie lip boostera dzięki czemu wygładzamy i nawilżamy czerwień wargową uzyskując efekt pełniejszych warg. To kompleksowe działanie zapewnia komfort każdemu klientowi, który czuję się w pełni zadbany.

Mezolifting okolicy uśmiechu to błyskawiczna pomoc w przypadku:

Mezolifting polega na podskórnym podaniu kwasu hialuronowego za pomocą cieniutkiej igły, nie jest bolesny, ale na życzenie klienta może być wykonany w znieczuleniu miejscowym, co pozwala pozbyć się jakiegokolwiek stresu związanego z lękiem przed igłą czy też pierwszym tego typu zabiegiem. Nie wymaga specjalnego przygotowania, poza wykluczeniem przeciwwskazań w czasie konsultacji przedzabiegowej.  Nie wymaga rekonwalescencji i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań ani niepożądanych skutków.

Często słyszymy: uśmiechnij się! Niestety smutnego wyrazu naszej twarzy dodają powstające zmarszczki, pogłębiające się linie pionowe, jak np. bruzda nosowo-wargowa, czy opadające kąciki ust. Można temu zaradzić dzięki suplementacji skóry kwasem hialuronowym. Daje to naszej skórze długofalowe efekty  zdrowotne i widoczną poprawę jej jakości. Natychmiastowe polepszenie wyglądu pozwoli każdemu poczuć się o wiele lepiej i uwierzyć, że można w zdecydowany sposób poprawić stan skóry jednocześnie nie tworząc efektu maski i sztucznego wyglądu.

Podobny zabieg można wykonać na czoło uzyskując w naturalny sposób efekt rozprasowania zmarszczek lub mezolifting okolicy oczu niwelując nie tylko zmarszczki, ale także obrzęki pod oczami czy zmniejszając zasinienia.

 

EFEKTY ZABIEGU:
  • spłycenie zmarszczek,
  • wygładzenie i odświeżenie skóry,
  • poprawa nawilżenia i kolorytu cery,
  • pobudzenie procesów regeneracyjnych,
  • rewitalizacji i odbudowy włókien kolagenowo – elastynowych,
  • odbudowa tkanki łącznej,
  • zatrzymanie rozpadu kolagenu,
  • przeciwdziałanie fotostarzeniu.

 

Kwas hialuronowy zastosowany do zabiegu wytwarzany jest przez niemieckie laboratorium, stworzony został w procesie biotechnologicznym, to preparat biozgodny z naszym, nieodzwierzęcy, sterylny, wytwarzany w Europie, produkt o jakości i czystości farmakologicznej.

 

Przeciwwskazania bezwzględne do zabiegu to:

ciąża i czas karmienia, zły stan ogólny, choroby gorączkowe, opryszczka, czynna gruźlica płuc i innych narządów, nowotwory złośliwe, skazy krwotoczne, niewydolność krążenia, zmiany skórne w przebiegu chorób zakaźnych, liczne znamiona skórne, silnie wyrażone zaburzenia regulacji wegetatywnej (nerwice), epilepsja.