Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Callus Foot Peel

Pedicure kwasowy

Cena: od 150

Pedicure kwasowy Callus Peel / od 150 zł

Pedicure kwasowy z opracowaniem płytki paznokciowej lub pięty / od 200 zł

Pedicure kwasowy + całościowy pedicure specjalistyczny / 320 zł

 

Pedicure Callus Peel to innowacyjny, czteroetapowy zabieg wykonywany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych, które z łatwością zmiękczają twardy i zrogowaciały naskórek stopy. Jest to zabieg nie tylko upiększający, ale przede wszystkim leczniczy, pozwalający na pozbycie się problemu szorstkich i pękających pięt. Wysuszona skóra stóp staje się gładka i miękka w dotyku.

 

Efekty zabiegu:
  • usunięcie zrogowaceń,
  • wygładzenie i nawilżenie skóry,
  • regulowanie pracy gruczołów potowych.

 

Callus Peel to innowacyjny 4 etapowy zabieg pedicure wykonywany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów: mlekowego, winowego oraz cytrynowego. Połączenie trzech kwasów daje idealny efekt wygładzenia suchej i popękanej skóry stóp.

Kwas mlekowy występuje naturalnie w naszym organiźmie dlatego jest nietoksyczny i całkowicie bezpieczny. Substancja ta jest także jednym ze składników MNF czyli naturalnego czynnika nawilżającego naszej skóry.

Kwas winowy ma działanie intensywnie rozpuszczające martwy naskórek oraz usuwa plamy i przebarwienia.

Kwas cytrynowy usuwa plamy i przebarwienia skóry, ma też właściwości oczyszczające i przywracające skórze blask.

 

Składniki te z łatwością zmiękczają twardy zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze sobie radzą z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Zastosowane substancje działają w głębi naskórka dokładnie go rozpuszczając dzięki czemu stopy zachowują perfekcyjny wygląd na dłuższy czas niż po tradycyjnym pedicure.

Zabieg może być także potraktowany jako 1 etap w wypadku bardzo dawno niepielęgnowanych i zrogowaciałych stóp.

Pedicure kwasowy Callus Peel ma właściwości nie tylko pielęgnacyjne ale także lecznicze. Pozwala wyeliminować dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka i nawilżona.

Callus Peel to idealny zabieg dla popękanych i suchych stóp!

Skóra po pedicure Callus Peel pozostaje na długo gładka i świeża.

 

Pedicure kwasami Callus Peel to innowacyjny zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure z użyciem podkładów nasączonych mieszanka kwasów kosmetycznych o działaniu antybakteryjnym oraz normalizujące złuszczanie naskórka. Mieszanka kwasu winowego, mlekowego i cytrynowego z łatwością zmiękcza twardy, zrogowaciały naskórek stopy a szczególnie dobrze radzi sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania.

 

Etapy zabiegu Callus peel:
  • Nałożeniu kwasów na podeszwę stóp (w formie plastrów nasączonych preparatami silnie zmiękczającymi, złuszczającymi oraz nawilżającymi, które pozwalają na proste usunięcie rogowaciałego naskórka, jednocześnie hamującymi proces nadmiernego rogowacenia i przesuszania skóry).
  • Usunięcie specjalną szpatułką warstwy rogowej.
  • Dodatkowo wygładzenie stóp tarką lub frezarką.
  • Wmasowanie specjalistycznego kremu-maski.

 

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju stóp. Wspaniały jako ekspresowy zabieg odświeżający i zmiękczający skórę stóp. Zabieg szczególnie polecany jest dla osób z tendencją do szybkiego rogowacenia i przesuszania się skóry.