Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Peeling kawitacyjny

kawitacja

Cena: od 120

Twarz / 120 zł

Twarz + szyja + dekolt / 160 zł

Dodatkowo do innego zabiegu / 50 zł

 

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków.

Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest – zauważalna w widoczny sposób – skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną. Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Zabieg ten może być wykonany jako samodzielny z zastosowaniem odpowiednich dla danej cery preparatów lu jako wstęp przed każdym niemalże zabiegiem pielęgnacyjnym, ponieważ wspaniale ułatwia wnikanie kosmetyków używanych w następnych etapach.

Wspaniale sprawdza się w terapiach przeciwtrądzikowych i oczyszczających cerę.

 

Efekty:
  • oczyszczenie skóry, usunięcie martwych komórek,
  • ujędrnienie tkanek (mikromasaż),
  • leczenie trądziku,
  • stymulacja metabolizmu komórek,
  • efekt rozjaśnienia i wygładzenia skóry.