Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Dermabrazja dłoni

Regeneracja skóry

Cena: 120

PROMOCJA: przy wykonywaniu zabiegu z zastosowaniem wypełniaczy na dłonie DERMABRAZJA GRATIS!

 

Zadbane dłonie są bardzo ważnym elementem wizerunku. Zawsze widoczne dłonie mogą być wspaniałą wizytówką i wcale nie muszą ujawniać wieku. Gładka skóra jest oznaką zdrowia i dbałości o siebie. Bardzo ułatwia kontakty społeczne, nie musimy się wstydzić własnych rąk.

Dłonie starzeją się stosunkowo szybko i w bardzo widoczny sposób. Skóra dłoni nie zawiera gruczołów łojowych i ma cieniutką tkankę tłuszczową. Zwykle pierwszym wyraźnym objawem starzenia się skóry rąk, głównie u osób intensywnie korzystających z kąpieli słonecznych i solarium, są przebarwienia, rogowacenie posłoneczne, przesuszona skóra, utrata elastyczności i wyraźne uczucie spierzchniętej skóry, związane z wyraźnym spadkiem nawilżenia. Ważnym czynnikiem jest też powolna, ale stała utrata tkanki podskórnej spowodowana naturalnymi procesami starzenia się, a to powoduje utratę rusztowania wspierającego skórę. Efektem jest widoczność ścięgien i naczyń pod cienką i wiotką skórą, dłonie przybierają kościsty wygląd.

Mikrodermabrazja dłoni w połączeniu z zastosowaniem odpowiednich preparatów daje bardzo dobre rezultaty, przywraca skórze gładkość i jednolity koloryt.

To skuteczny zabieg przeznaczony do skóry przesuszonej, starzejącej się oraz ze zmianami pigmentacyjnymi. Można go wykonać czasami jako zabieg szybko poprawiający kondycję skóry, albo jako serię mocno regenerującą skórę. Ilość i częstotliwość wizyt ustala się indywidualnie w zależności od problemów i rodzaju skóry.

 

Efekty mikrodermabrazji:
  • spłycanie drobnych zmarszczek powstających z przesuszenia skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień i wyrównywanie kolorytu skóry,
  • stymulacja krążenia skórnego, co powoduje efektywniejsze odżywienie komórek,
  • wzmocnienie zdolności obronnych skóry,
  • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,
  • zwiększenie absorbcji kosmetyków, dzięki czemu lepsze nawilżenie skóry,
  • zmniejszenie procesów nadmiernego rogowacenia.

 

Po wykonaniu dermabrazji, stosuje się preparaty właściwe do przypadłości skórnych, np. koktajle z kwasem hialuronowym lub peptydami, czy z kwasem kojowym w celu rozjaśnienia przebarwień, maski kolagenowe i olejki regenerujące.

W ciągu ostatnich lat znaczny postęp w kosmetologii estetycznej sprawił, że możliwe jest bardzo wyraźne odmłodzenie dłoni. Dzięki zastosowaniu wielu metod naprzemiennie, np. kwasów , dermabrazji, okładów kolagenowych, wypełniaczy, uzyskać można w bardzo krótkim czasie odmłodzenie skóry o kilka lat. Ponadto, po zabiegach można od razu wrócić do codziennych zajęć.

 

Zapytaj o konsultację, to pozwoli Ci poznać metody odpowiednie dla Ciebie.