Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Lipoliza laserowa I-lipo

Szczuplejsza sylwetka i likwidacja niechcianych fałdek tłuszczu

Cena: 220

PROMOCJA 

Połączenie lipoterapii iniekcyjnej i lipolizy laserowej  podczas jeden wizyty  / 420 zł  

 

Dzięki nowoczesnym osiągnięciom techniki w dziedzinie medycyny estetycznej już można stracić centymetry w obwodzie bez bólu, opuchlizny, rekonwalescencji. Zimny laser jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na rozpuszczenie złogów tłuszczowych  i pozbycie się niechcianych fałdek.

Lipo laser to skuteczna metoda przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy, pomaga w utracie tkanki tłuszczowej z miejsc trudnych do pozbycia się jej nadmiaru. I-lipo to idealne rozwiązanie dla wszystkich będących na diecie odchudzającej w celu szybszej redukcji złogów tłuszczowych, dla tych którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Lipo laser pomoże wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi  największy problem, gdzie tkanka tłuszczowa pozostała nawet po dietach i ćwiczeniach.

Lipo Laser jest zimnym laserem diodowym, którego działanie polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych czerwonym światłem o długości fali 650nm. Wiązka świetlna przenika głęboko przez  warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jej wpływem dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej, podczas której trójglicerydy rozbijane są na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie łatwo przenikają do układu limfatycznego i są usuwane z organizmu naturalną drogą metabolizmu. Do stymulowania tego procesu oraz układu limfatycznego wykorzystywane są głowice, które przykłada się na miejsca w których chcemy zredukować tkankę tłuszczową.

laser

 

Lipo Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Zabieg nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. W pewien sposób, otrzymywanie efektów tego typu zabiegu można porównać z wysuszaniem winogron, które zmniejszają się do wielkości rodzynki. Rezultaty zabiegu Lipo Laserem najczęściej są widoczne już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

 

 ZALETY zabiegu Lipo Laserem:
  • Ogromną zaletą urządzenia jest to, że można nim przeprowadzać zabiegi wszędzie, gdzie widoczny jest nadmiar tkanki tłuszczowej, której zredukowanie w konwencjonalny sposób (dieta, ćwiczenia) jest znacznie trudniejsze lub całkowicie bezowocne.
  • W przypadku mężczyzn, urządzenie doskonale sprawdza się także w zabiegach zmniejszających objętość tkanki tłuszczowej w przypadku ginekomastii.
  • Bardzo dobre rezultaty osiąga się także w tych partiach ciała, w których naddatki tłuszczowe pozostawały nawet pomimo stosowanej diety lub innych zabiegów.
  • Sam zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać przez cały rok. Zabieg trwa od 20 do 30 minut. Zaleca się serię 4 -12 zabiegów nie częściej niż dwa razy w tygodniu na jeden obszar. Kurację najlepiej jest połączyć z odpowiednio dobraną dietą oraz zwiększoną aktywnością.

 

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest także możliwość łączenia go z lipoterapią iniekcyjną i zabiegiem ultradźwiękami Lipo Royal, co jeszcze podnosi efekty kuracji odtłuszczającej.

 

Zabieg wykonuje się na takie partie ciała jak brzuch, biodra, bryczesy, uda (przód, tył lub wewnętrzne partie), pośladki, ramiona, poduszeczki przy kolanach, podbródek, naddatki tłuszczowe pod pachami, otłuszczenie na linii lędźwiowej, u mężczyzn ginekomastia.

 

Jak wygląda procedura zabiegu I-lipo ?

Na wybranym obszarze ciała przykładane są głowice emitujące światło powodujące zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Dzięki naszemu urządzeniu, które posiada aż 6 głowic, możemy objąć w czasie jednego zabiegu większą partię ciała.

 

CAM00099

CAM00100

Przeciwwskazania:
  • Ciąża, epilepsja, choroby nowotworowe, stosowanie ziół i leków światło uczulających, metalowe i silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne, choroby wątroby i nerek, wrzód żołądka, wirusy żołądkowe, wrzód dwunastnicy, zastawka i rozrusznik serca.
  • Zabiegu nie wykonuje się u osób bardzo szczupłych i z zaburzeniami łaknienia.

Czas zabiegu 30 min

Ważne

W dniu zabiegu należy unikać spożywania pokarmów wysokobiałkowych i wysokotłuszczowych, nie spożywać potraw ciężkostrawnych, niepić alkoholu i dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość płynów, najlepiej wody niegazowanej.