Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Lipoliza iniekcyjna podbródka i linii żuchwy

Cena: 360

W połączeni z RF lub lipoterapia ultradźwiękową / 420 zł

 

Lipoliza iniekcyjna podbródka i linii żuchwy to zabieg dla wszystkich, którzy potrzebują poprawić owal twarzy i zlikwidować tzw. drugi podbródek czy chomiki, które bywają kompleksem zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Lipoliza podbródka i tzw. chomików skierowana jest do osób mających problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej w okolicach brody czy na linii żuchwy. Przyczyn tego problemu może być kilka. Niektóre osoby mają wrodzoną predyspozycję to gromadzenia się tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka, nawet, jeśli ich waga jest w normie, a u niektórych osób jest to efekt gwałtownego przytycia. Jeśli chodzi o chomiki to tworzenie się ich ma najczęściej związek z upływem czasu – skóra wiotczeje i podlega działaniom grawitacji, zaczyna powoli opadać.

 

Efekty lipolizy:
  • zmniejszenie naddatków tkanki tłuszczowej,
  • widoczna poprawa owalu twarzy,
  • obkurczanie tkanek następuje systematycznie, a skóra pozostaje jędrna,
  • pobudzenie procesów regeneracyjnych.

 

Lipoliza iniekcyjna to metoda całkowicie bezpieczna i dająca bardzo dobre rezultaty, trzeba pamiętać jednak o tym, że na pierwsze efekty czekamy około 2-3 tygodni, dodatkowe stymulowanie skóry, falami radiowymi (RF) i lipoterapia ultradźwiękowa stymulują dodatkowo do szybszej przemiany materii w miejscach objętych zabiegiem, i  przyspieszają osiągnięcie oczekiwanych efektów.

 

Wskazania  w przypadkach:
  • drugiego podbródka,
  • tzw. „chomików”,
  • konieczności poprawy owalu twarzy,
  • braku napięcia skóry,
  • miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej nie poddające się dietom,
  • po dietach odchudzających w celu redukcji niedoskonałości,

 

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia. Lipoliza nie wymaga rekonwalescencji i można od razu powrócić do codziennych zajęć.

 

O zabiegu:

Lipoliza to jedna z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która pozwala w sposób bezoperacyjny na trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten polega na podaaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Lipoliza iniekcyjna stała się alternatywą dla bolesnych zabiegów jak na przykład liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Jest to także stosunkowo niedroga metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała.

 

Przeciwwskazania:

Schorzenia wątroby i dróg żółciowych, ciąża, okres karmienia, choroby autoimmunologiczne, choroby nerek, alergia na soję, zła krzepliwość krwi, zaburzenia miesiączkowania, infekcje, podwyższona temperatura. Przed zabiegiem, najlepiej około 2 tygodnie, nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwzakrzepowych, przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Po zabiegu może wystąpić przejściowe zaczerwienienie, niewielki obrzęk, tkliwość. Po kilku dniach niedogodności te ustępują.