Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Piękne usta – powiększenie i korekta kształtu

Wypełnienie kwasem hialuronowym

Cena: od 900

Delikatne powiększenie i niewielka korekta kształtu:

1 ml / 900 zł

Powiększenie i  mocniejsza korekta kształtu  1 ml / 1100 zł

Powiększenie i korekta kształtu ust + kąciki ust nici PDO / od 1600 zł

Nawilżenie i odświeżenie czerwieni ust (kwas hialuronowy typu Vital, Hydrate) 1 ml / 650 zł 

 

Uśmiechnij się do siebie!

Jeśli marzysz o pięknych i zmysłowych ustach to idealny będzie zabieg ich wygładzenia i nawilżenia, a także poprawy kształtu i lekkiego dodania im objętości.     

 

Bardzo naturalny i piękny efekt! To zabieg, który natychmiast poprawia wygląd i samopoczucie ! Zabieg powiększenia ust daje dodatkowy efekt – niweluje drobne zmarszczki wokół ust.

Preparaty z kwasem hialuronowym do wypełniania ust mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do tkanki ust daje bardzo naturalne efekty.
Wypełnienie kwasem hialuronowym nie powoduje wyłączenia z codziennego życia. Czasami po zabiegu mogą wystąpić małe niedogodności, takie jak krótkotrwałe zasinienie, jednak bardzo łatwo schować je pod korektorem i pomadką. Zdarza się także delikatny obrzęk , ale po kilku godzinach lub 2-3 dniach znika. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu.
Czas utrzymywania się efektów po podaniu wypełniacza zależy od zastosowanego preparatu, ale jest też zależny od trybu życia i cech indywidualnych osoby, u której został zastosowany. Zazwyczaj preparaty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Preparat wchłania się stopniowo. Dobrej jakości preparaty na bazie kwasu hialuronowego są całkowicie bezpieczne – nie wywołują podrażnień ani uczuleń, są biokompatybilne i biodegradowalne. Stosujemy tylko preparaty dedykowane czerwieni wargowej, są plastyczne, miękkie i nie powodują efektu sztuczności.

Ampułkostrzywaka 1ml kwasu hialuronowego np. Stylage, Dermafill, Princess, Amalian.

 

Przeciwwskazania:

Ciąża, okres karmienia piersią, menstruacja, epilepsja, cukrzyca, choroby zakaźne, podwyższona temperatura, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry, tendencje do tworzenia się blizn przerostowych, choroby autoimmunologiczne, wiek poniżej 18 lat, zaburzenia krążenia i zaburzenia krzepnięcia, dysmorfofobia (zaburzenia postrzegania samego siebie – uzależnienie od zabiegów)