Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Aksamitne dłonie

Cena: 120

Pełny zabieg Aksamitne dłonie rozpoczynamy peelingiem, który złuszcza martwy naskórek dzięki czemu maksymalizuje absorpcję wszystkich preparatów odżywczych i nawilżających użytych w kolejnych fazach zabiegu. Drugim punktem programu jest tonizacja skóry, a w razie potrzeby opiłowanie paznokci. Kolejny etap to specjalne serum lub tzw. suchy olejek bogaty w składniki pobudzające regenerację naskórka.

Następnie zostanie nałożona odpowiednio dobrana do potrzeb skóry Państwa dłoni maska kremowa. Zmniejsza ona nadmierne rogowacenie i pękanie naskórka, usuwa suchość skóry, nawilża, wygładza i uelastycznia.

Zabieg dopełnia relaksujący masaż dłoni wykonywany, w zależności od właściwości użytych preparatów, podczas nakładania serum, olejku lub maski.

 

Szóstym punktem programu Aksamitne dłonie jest kąpiel parafinowa, która dodatkowa zmiękcza i wygładza skórę dłoni, przywraca aksamitną gładkość, a odświeżające aromaty wprowadzają nawet najbardziej zestresowane osoby w nastrój odprężenia i relaksu. Doskonale rozgrzeje zimne dłonie, rozluźni napięte mięśnie oraz ukoi bolące stawy. Dzięki intensywnemu uczuciu ciepła i zastosowaniu silnie regeneracyjnych kosmetyków, po zabiegu skóra staje się miękka i elastyczna. Efekt utrzymuje się przez kilka następnych dni. Parafina poradzi sobie nawet z szorstką i bardzo przesuszoną skórą. Nasze doświadczenie pokazuje, że zachęceni do skorzystania z tego zabiegu mobilizują się do codziennej troski o własne dłonie.

 

Aksamitne dłonie + manicure (wyrównanie, opiłowanie paznokci; usunięcie skórek, malowanie bezbarwne – piękny, naturalny blask, dla mężczyzn odżywka) .