Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Lipo Royal – lipoterapia ultradźwiękowa

Szczuplejsza sylwetka, likwidacja cellulitu i fałdek tłuszczu.

Cena: od 180

Mniejsze partie ciała  ( wew. strona kolan, ramiona, tzw. motylki) / 180 zł 

Większe partie ciała ( uda tył lub przód , wew. partie ud i kolan, biodra i bryczesy, pośladki) / 280 zł 

2 duże partie ciała / 380 zł

 

Lipo Royal to skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Nie ma ograniczeń wagowych, ani obaw uszkodzenia innych tkanek. Terapia celowana jest tylko w komórki tłuszczowe, rozbija ich strukturę i poprzez procesy metaboliczne usuwa z organizmu. Zabieg wykonywany jest certyfikowanym urządzeniem przez osoby legitymujące się odpowiednimi uprawnieniami.

Świetne efekty – dzięki zabiegowi Lipo Royal  stracisz centymetry w obwodzie ciała i rozbijesz złogi cellulitowe.

Możliwość rozszerzenia zabiegu o lipoterapię iniekcyjną podczas jednej wizyty na 1 obszar ciała w cenie 200 zł (mały) i 320 zł ( duży obszar).

 

Efekty:
  • wyszczuplanie, zmniejszanie obwodu,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • rozbijanie celulitu i wygładzenie skóry,
  • bardzo dobre rezultaty osiąga się także w tych partiach ciała, w których naddatki tłuszczowe pozostawały nawet pomimo stosowanej diety lub innych zabiegów.

 

Za pomocą silnych fal ultradźwiękowych skierowanych bezpośrednio do tkanki podskórnej ściany błon komórek tłuszczowych zostają rozerwane. Dzięki specjalnej częstotliwości efektywnej energii rozkładane są komórki tłuszczowe i zwiększa się metabolizm.

 

Zabiegu nie wykonuje się u osób bardzo szczupłych i z zaburzeniami łaknienia.     

 

Użycie ultradźwiękowej głowicy o częstotliwości 40 000Hz powoduje wytworzenie się wysokiej energii falowej, produkcję kieszeni próżniowych, które wprowadzają komórki tłuszczowe w wibracje, przez co zaczynają się o siebie ocierać, co powoduje pękanie ich ścian – technologia Akustycznej Fali Terapeutycznej (AWT). Ponadto wykorzystanie energii cieplnej z głowicy ultradźwiękowej umożliwia rozdrobnienie (rozbicie) zawartości komórki tłuszczowej. Specjalna częstotliwość efektywnej energii fali sprężystej podgrzewa, rozkłada, rozdrabnia naruszone komórki tłuszczowe i zwiększa metabolizm. Rozłożone produkty przemian tłuszczowych usuwane są w procesach metabolicznych z organizmu.

 

O zabiegu

Dzięki nowoczesnym osiągnięciom medycyny estetycznej już po jednym zabiegu można stracić centymetry w obwodzie. Lipoterapia ultradźwiękowa to zabieg bez bólu, opuchlizny, krwawienia, efektów ubocznych, rekonwalescencji i ograniczeń wagowych. Ilość zalecanych zabiegów zależy od ilości tkanki tłuszczowej i zamierzonych efektów. Najlepsze efekty daje seria zabiegów od 3 do 8 w zależności od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej w kilkudniowych odstępach. Falą ultradźwiękową możemy wymodelować sylwetkę dokładnie tam gdzie chcemy. Dzięki różnym natężeniom można dotrzeć nawet do głębokich pokładów tkanki tłuszczowej i osiągnąć oczekiwane rezultaty

Badania wykazały, że kawitacja ultradźwiękowa jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się nadwagi i rozpuszczenie złogów tłuszczowych.

 

Przeciwwskazania:

Ciąża, epilepsja, choroby nowotworowe, stosowanie ziół i leków światło uczulających, metalowe i silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, problemy dermatologiczne skóry, choroby układu krążenia np. zakrzepica, choroby autoimmunologiczne, choroby wątroby i nerek, wrzód żołądka, wirusy żołądkowe, wrzód dwunastnicy,  zastawka i rozrusznik serca.

 

Zalecenia:

Wdniu zabiegu należy unikać spożywania pokarmów wysokobiałkowych i wysokotłuszczowych, nie spożywać potraw ciężkostrawnych i dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość płynów, najlepiej wody niegazowanej.