Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Piękne usta – powiększenie i korekta kształtu

Wypełnienie kwasem hialuronowym

Cena: od 500

Delikatne powiększenie lub niewielka korekta kształtu:

0,5 ml / 500 zł

1 ml / 900 zł

Powiększenie i korekta kształtu ust 1 ml / 1100 zł

Powiększenie i korekta kształtu ust + kąciki ust nici PDO / od 1600 zł

Nawilżenie i odświeżenie czerwieni ust (kwas hialuronowy typu Vital, Hydrate) 1 ml / 660 zł 

 

Uśmiechnij się do siebie!

Jeśli marzysz o pięknych i zmysłowych ustach to idealny będzie zabieg ich wygładzenia i nawilżenia, a także poprawy kształtu i lekkiego dodania im objętości.     

 

Bardzo naturalny i piękny efekt! To zabieg, który natychmiast poprawia wygląd i samopoczucie ! Zabieg powiększenia ust daje dodatkowy efekt – niweluje drobne zmarszczki wokół ust.

 

Polecany jest także jako tzw. „pierwsze usta” przed zastosowaniem mocnych wypełniaczy, potrzebnych czasami do korekty kształtu, których potrzeba wtedy mniej i dłużej utrzymują się efekty.
Preparaty z kwasem hialuronowym do wypełniania ust mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do tkanki ust daje bardzo naturalne efekty.
Wypełnienie kwasem hialuronowym nie powoduje wyłączenia z codziennego życia jednakże czasami po zabiegu powiększania ust mogą wystąpić małe niedogodności, takie jak krótkotrwałe zasinienie lub delikatny obrzęk w miejscu wstrzyknięć, jednak bardzo łatwo schować je pod korektorem i pomadką J Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu.
Czas utrzymywania się efektów po podaniu wypełniacza zależy od zastosowanego preparatu ale jest też zależny od trybu życia i cech indywidualnych osoby u której został zastosowany. Zazwyczaj preparaty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Preparat wchłania się stopniowo. Dobrej jakości preparaty na bazie kwasu hialuronowego są całkowicie bezpieczne – nie wywołują podrażnień ani uczuleń, są całkowicie przyswajalne przez organizm.

1ml hialuronu Stylage, Dermafill, Princess, Amalian.

 

Przeciwwskazania:

Ciąża, okres karmienia piersią, menstruacja, epilepsja, cukrzyca, choroby zakaźne, podwyższona temperatura, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry, tendencje do tworzenia się blizn przerostowych, choroby autoimmunologiczne, wiek poniżej 18 lat, zaburzenia krążenia i zaburzenia krzepnięcia.