Zadzwoń, aby umówić wizytę!
+48 501 961 458

Red Derm Peel

Potrójna moc profesjonalnej pielęgnacji twarzy

Cena: 240

Twarz lub dekolt / 240 zł

Twarz + szyja + dekolt / 340zł

 

Red Derm Peel  to połączenie enzymów, kwasów  oraz maski salicylowej. Czysta skóra od zaraz!

Połączenie 3 metod terapii zmian skórnych dla najlepszych rezultatów pielęgnacyjnych.

wygładzenie, rozświetlenie, nawilżenie.

Zabieg dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku zdecydowanych na poprawę stanu swojej cery, odnowienie i regenerację.

 

Wskazania do stosowania:

Rozszerzone pory skóry, zmiany trądzikowe i stany zapalne skóry, zmarszczki, przebarwienia, zmiany trądzikowe, gruba warstwa zrogowaciałego naskórka,  cera atroficzna, źle ukrwiona, przedwcześnie starzejąca się,  skóra szara, tzw. „cera palaczy”.

 

Efekty stosowania:
 •  likwidacja bakterii odpowiedzialnych za tworzenie się wyprysków i krostek,
 • zmniejszenie stanów zapalnych,
 • oczyszczenie skóry,
 • zmniejszenie grubości warstwy rogowej i normalizacja keratynizacji – skóra uzyskuje gładkość i ładny koloryt,
 • wzrost spoistości i zwartości głębszych warstw naskórka,
 • regeneracja skóry z fotouszkodzeniami i przebarwieniami posłonecznymi,
 • oczyszczanie zaczopowanych mieszków włosowych.

Zabieg pomimo swojego intensywnego działania leczniczego na skórę nie eliminuje nas z normalnego funkcjonowania, od razu po zabiegu możemy wrócić do codziennych zajęć. Wszyscy dostrzegą efekty!

 

Etapy zabiegu:
 • Oczyszczenie twarzy przy użyciu żelu z 5% kwasami AHA jako przygotowanie do zabiegu.
 • Pre peel enzymatyczny z owocu dyni z dodatkiem kwasu mlekowego, który idealnie wygładza skórę, złuszcza nierówności oraz zalegający martwy naskórek, umożliwiając lepszą penetrację kwasu mlekowego.
 • Kwas mlekowy 40 lub 50% (w połączeniu z kwasem glikolowym, cytrynowym, jabłkowym i winowym) wygładza, rozświetla i nawilża skórę. Działa stymulująco na produkcję fibroblastów, zwiększając napięcie tkankowe i elastyczność. Poprawia penetrację substancji pielęgnacyjnych oraz widocznie wygładza zmarszczki, działa przeciwtrądzikowo.

 

W porównaniu z innymi kwasami owocowymi kwas mlekowy ma prawie dwukrotnie wyższy index terapeutyczny, czyli działa nie tylko na poziomie naskórkowym ale i skórnym.
Wykazuje ponadto właściwości anty mikrobiologiczne dzięki czemu jest skutecznym środkiem przeciwtrądzikowym. Kwas mlekowy nie jest światłoczuły, ani toksyczny i dlatego może być zastosowany bez problemu na wszystkie partie skóry, w tym na twarz, oddziaływując zarówno na naskórek, jak i na skórą właściwą. Ze względu na swoje liczne właściwości nie można ogranicza się jego roli do czynnika złuszczającego, jest on traktowany jako aktywator mechanizmów regulujących energetyczny metabolizm komórkowy.

Wspaniałym uzupełnieniem działania kwasu mlekowgo jest zastosowanie w preparacie również kwasu glikolowego, jabłkowego, cytrynowego i winowego, wspólne oddziaływanie tych kwasów na skórę daje wyjątkowo dobre efekty.

Kwas glikolowy – Spośród wszystkich kwasów AHA jest też najbardziej aktywny, posiada bowiem najprostszą budowę oraz najmniejszą masę cząsteczkową, dzięki czemu łatwo i głęboko wnika w skórę. Zmniejsza grubość warstwy rogowej naskórka, skóra uzyskuje gładkość i ładny koloryt, wzrost spoistości i zwartości głębszych warstw naskórka, Regeneracja skórę z fotouszkodzeniami i przebarwieniami posłonecznymi. Likwiduje bakterie typu propionum odpowiedzialne za tworzenie się pryszczy i krostek.

Kwas jabłkowy – przywraca skórze blask i wyraźnie wygładza ją. Redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia.

Kwas cytrynowy – jest doskonały na różnego rodzaju plamy i przebarwienia na twarzy. Redukuje nadmiernie zrogowaciały naskórek i przywraca skórze blask i świeży wygląd.

Kwas winowy – oczyszcza skórę, usuwa drobne przebarwienia i zwęża rozszerzone pory.

 

 • Neutralizowanie działania kwasów specjalnym preparatem.
 • Maska z kwasem salicylowym o działaniu antybakteryjnym, zwężającym pory, poprawiająca mikrokrążenie i i łagodząca stany zapalne. Pomaga w złuszczaniu warstwy rogowej naskórka, poprawiając, wygładzając i zmiękczając skórę, pobudzając naturalną odnowę komórkową.
 • Tonizacja.
 • Serum – nawilżenie i regeneracja.
 • Na zakończenie tej sesji pielęgnacyjnej odpowiedni do skóry krem z filtrami.

 

Polecamy też zastosowanie kilku zabiegów w celu pogłębienia i utrwalenia rezultatów.

Ten zabieg uzależnia, wspaniałe efekty powodują , że chcemy wyglądać jeszcze lepiej 🙂

 

Ważne
 • Prosimy: nie wykonuj w domu, na kilka dni przed wizytą, żadnych peeling’ów, maseczek, nie stosuj maści wysuszających skórę, nie używaj preparatów z kwasami, re tinolem, ani żadnych naświetleń, nie wyciskaj, nie podrażniaj dodatkowo skóry.
 • Po zabiegu nie możesz pójść przez tydzień na basen z chlorowaną wodą, przez tydzień do sauny, przez miesiąc nie możesz opalać twarzy
 • Po zabiegu skóra może być zaróżowiona, naskórek może się delikatnie prószyć, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w życiu codziennym, ponieważ schowa się pod kremem.
 • Każdy po Red Derm Peel dostaje do domu maskę wspomagającą regenerację skóry do zastosowania kilka dni po zabiegu
 • Wzmocnienie o dodatkową dermabrazję i połączenie z zabiegiem kwasem mlekowym pogłębia mocno działanie zabiegu. Po konsultacji.